Sende İzle
Sende İzle 01 Dec 2020
1
watermark logo

Bir sonraki

Samsung 980 PRO SSD inceleme - Takınca uçuyor!
01 Dec 2020
Samsung 980 PRO SSD inceleme - Takınca uçuyor!
Sende İzle · 47 Görüntülenme

Dyson Pure Hot Cool Hava Temizleyici inceleme

23 Görüntülenme

#Dyson #DysonPureHotCool #HavaTemizleyici

https://shiftdelete.net/dyson-....pure-hot-cool-hava-t

Dyson Pure Hot Cool Hava Temizleyici inceleme videosu ile karşınızdayız. Teknoloji gelişiyor haliyle ev ürünleri de kendisine bu alanda yer buluyor. Dyson ise ev teknolojilerini domine eden bir oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. 

Dyson Hava temizleyici ürünleri hava arıtıcı özelliğiyle birlikte ısıtma ve kişisel soğutma da sağlıyor. Zararlı gazların, alerjenlerin ve hava kirliliğine sebep olan 0,1 mikron kadar küçük partiküllü kirletici maddelerin yüzde 99,95'inin otomatik olarak temizlenmesine yardım eden bu cihaz, aslında kapalı mekanların en büyük dostu diyebiliriz.

Dyson yeni modellerini tanıttı!

Dyson Pure Hot Cool Hava Temizleyici inceleme

Dyson Pure Hot Cool Hava Temizleyici inceleme videosu ile bu modele yakından bakıyoruz. Farklı özellikleri ile dikkat çeken ürün, kullanıcısına neler sunuyor?

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri inceleme videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler...


Dyson Pure Hot Cool Hava Temizleyici özellikleri

Yaz aylarında serinleten Dyson Pure Cool Air MultiplierTM teknolojisi sayesinde 290 litreden fazla arıtılmış havayı yansıtıyor. Bir ara halı temizleyici süpürgeler ortaya çıkmıştı hatırlıyor musunuz? İşte bu cihazlardan ilham alan Dyson Hava temizleyici, günümüzde evlerde bulunan ve gözle görülmeyen ancak havada bulunan zararlı maddeleri hava temizleme fanları sayesinde tespit ediyor ve hapsediyor. Daha sonra temizlenmiş havayı bütün oda boyunca dağıtırak temiz hava sağlıyor. 

Mikropları temizleyen Dyson Pure Cool hava temizleme ürünü akıllı olmasıyla öne çıkıyor. Dyson Link uygulamasıyla hava kalitesini akıllıca kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz.

Partikülleri ve gazları otomatik olarak algılayan sistemi sayesinde olan biteni gerçek zamanlı olarak raporlayan ürün, LCD ekranı ile hava kalitesini anlık olarak gösterebiliyor.Dyson Link uygulamasına bağlanıldığı takdirde ise, iç mekanın havası kolayca kontrol edilebiliyor.

Ürünün odaklanmış modu ve salınım modunu seçerek, havayı, tıpkı bir vantilatör gibi, istediğiniz yere yönlendirebilirsiniz. Odanın her köşesini temizleyen Dyson Pure Cool yine sizi istediğiniz yerde serinletmek için 350 dereceye kadar salınım yapabilme kalibiliyeti ile donatılmış durumda. Önemli bir detay ise HEPA filtresi. Cihazın, cam HEPA filtresi 238 kat kırılımlı 9 metre borosilikat mikrofiber, zararlı ultra ince partikülleri yüzde 99,95 oranında hapsedilmesini sağlıyor. 

Havanızı temizleyen ürün Dyson Pure Hot Cool 

Dyson Pure Cool hava temizleme cihazı, akıllı bir algoritma kullanarak üç sensörden gelen bilgileri işliyor ve odanın hava kalitesini sürekli olarak takip ediyor. Partikül sensöründe sabit partikül madde konsantrasyonu analizi için lazer ölçümü kullanılıyor. Gaz sensöründe ise Uçucu Organik Bileşikleri (UGB) ve NO2 gibi oksitleyici gazların tespiti sağlanıyor. Bunun yanında cihazda bir de nem ve sıcaklık sensörü bulunuyor.

Bu özellik sayesinde odadaki bağıl nem ve sıcaklık seviyelerini sürekli olarak izlenebiliyor. İki farklı üfleme için farklı ürün sunan Dyson, hem ısıtan hem soğutan hem de havayı temizlemeyi sağlayan ürününü beyaz ve gümüş renk seçeneklerinden biriyle tercih etmek mümkün. Bu arada ürünün 4.499 TL'lik fiyat etiketi olduğunu da söyleyelim. 

Diğer modeli Dyson Pure Cool ise serinletmenin yanında hava temizleme özelliğine de sahip. Bu ürünün fiyatı ise 3.999 TL.

Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Daha Fazla Göster
0 Yorum sort Göre Sırala

Bir sonraki

Samsung 980 PRO SSD inceleme - Takınca uçuyor!
01 Dec 2020
Samsung 980 PRO SSD inceleme - Takınca uçuyor!
Sende İzle · 47 Görüntülenme