Sende İzle
Sende İzle 11 Jan 2021
1
watermark logo

Bir sonraki

Keloğlan Masalları - 55 Bölüm İzle TRT Çocuk
09 Mar 2021
Keloğlan Masalları - 55 Bölüm İzle TRT Çocuk
kraloyun12345678910 · 0 Görüntülenme

Hatırla Sevgili 43. Bölüm

16 Görüntülenme

43.Bölüm Özeti:
Ahmet’in evlenme teklifini Rüya ve Yasemin memnuniyetle kabul ederler. Ahmet ve Yasemin kararlarını ailelere açarlar. Uzun zamandır beklenen bu haber iki aile içinde mutululuk kaynağı olur. Artık Rıza Bey’in evini çifte telaş sarmıştır. Önce Işık ve Yaşar, şimdi de Yasemin ile Ahmet... Evde düğün hazırlıkları için koşuşturmalar başlar. Ancak ilk sırada Işık vardır.

Ahmet’in evleneceğini öğrenen Ayla, aslında beklediği bu haber karşısında yine de çok sarsılır. Gençler cephesindeyse sıcak gelişmeler vardır. Deniz Gezmiş ve arkadaşları artık dağa çıkma vakitlerinin geldiğini düşünerek finans kaynağı bulmak için bir banka soygunu planlarlar. Son zamanlarda hep Ankara’da olan Deniz de arkadaşlarına gönülden destek vermektedir. Sonuna kadar onlarla beraber hareket edeceğini açıklar. Mehmet, oğlu Deniz için her geçen gün biraz daha endişelenmektedir.

Ahmet'in evlenme teklifini Rüya ve Yasemin memnuniyetle kabul ederler. Ahmet ve Yasemin kararlarını ailelere açarlar.

Ahmet'in evlenme teklifini Rüya ve Yasemin memnuniyetle kabul ederler. Ahmet ve Yasemin kararlarını ailelere açarlar. Uzun zamandır beklenen bu haber iki aile içinde mutululuk kaynağı olur. Artık Rıza Bey'in evini çifte telaş sarmıştır. Önce Işık ve Yaşar, şimdi de Yasemin ile Ahmet... Evde düğün hazırlıkları için koşuşturmalar başlar. Ancak ilk sırada Işık vardır. Ahmet'in evleneceğini öğrenen Ayla, aslında beklediği bu haber karşısında yine de çok sarsılır. Gençler cephesindeyse sıcak gelişmeler vardır. Deniz Gezmiş ve arkadaşları artık dağa çıkma vakitlerinin geldiğini düşünerek finans kaynağı bulmak için bir banka soygunu planlarlar. Son zamanlarda hep Ankara'da olan Deniz de arkadaşlarına gönülden destek vermektedir. Sonuna kadar onlarla beraber hareket edeceğini açıklar. Mehmet, oğlu Deniz için her geçen gün biraz daha endişelenmektedir.

Şevket ve Rıza Büyükada’da karşılıklı evlerde oturan iki eski arkadaştır. Ancak politik görüşleri onları birbirinden uzak düşürmüştür. Şevket’in oğlu Ahmet Lozan’daki tahsilini bitirip evine döner. Bu dönüşü ailesinden daha heyecanla bekleyen biri daha vardır. Rıza’nın kızı Yasemin... Genç kız Ahmet’e uzun zamandır platonik bir aşkla bağlıdır. Ada’daki ünlü pastanenin sahibinin oğlu Necdet ise Yasemin’in Ahmet’e olan duygularından habersizdir. Yıllardır onunla ilgili gizli hayaller kurmaktadır. Yasemin büyük sırrını yakın arkadaşı aynı zamanda Necdet’in kardeşi Lale’yle paylaşır. Lale arkadaşının hayal kırıklığına uğrama ihtimalini düşünerek onu uyarır. Ancak Yasemin aşkının gücüne inanmaktadır. Doğum günü partisine davet ettiği Ahmet’i büyük bir heyecanla bekler. Ancak onu da bir sürpriz beklemektedir

Hatırla Sevgili oyuncuları; Beren Saat, Cansel Elçin, Okan Yalabık, Engin Şenkan, Lale Mansur, Berk Hakman, Ayda Aksel, Avni Yalçın, Hüseyin Avni Danyal, Ayfer Dönmez, Feride Çetin, Umut Kurt, Laçin Ceylan

Hatırla Sevgili kanalına abone olmak için; https://bit.ly/2IqIfE7

Daha Fazla Göster
0 Yorum sort Göre Sırala

Bir sonraki

Keloğlan Masalları - 55 Bölüm İzle TRT Çocuk
09 Mar 2021
Keloğlan Masalları - 55 Bölüm İzle TRT Çocuk
kraloyun12345678910 · 0 Görüntülenme