Sende İzle
Sende İzle 11 Jan 2021
1
watermark logo

Bir sonraki

Keloğlan Masalları - 55 Bölüm İzle TRT Çocuk
09 Mar 2021
Keloğlan Masalları - 55 Bölüm İzle TRT Çocuk
kraloyun12345678910 · 0 Görüntülenme

Hatırla Sevgili 53. Bölüm

37 Görüntülenme

53.Bölüm Özeti:
Bütün aile Mehmet’in yokluğuna alışmaya çalışır. Hepsi için en zoru da Sevim ve Deniz’e Mehmet’in öldüğünü söylemektir. Oysa Sevim Ziverbey Köşkü’nde kocasının öldüğünü öğrenmiştir bile.

Polis, Mahir’lerin küçük kızı rehin aldığı eve baskın yapar. Rehine Sibel kurtulurken Hüseyin Cevahir çıkan çatışmada ölür. Mahir Çayan’sa yakalanacağını anlayınca kendine doğrulttuğu silahıyla ölmek ister. Ancak Emniyet Güçleri tarafından hastaneye kaldırılarak kurtarılır.

Deniz, Sevim ve Defne Maltepe cezaevine nakledilir. Yasemin, Ahmet ve Selma hamile olan Defne’yi merak eder. Ahmet kardeşini ve halasını kurtarmak için elinden geleni yapar.

Şevket ve Rıza Büyükada’da karşılıklı evlerde oturan iki eski arkadaştır. Ancak politik görüşleri onları birbirinden uzak düşürmüştür. Şevket’in oğlu Ahmet Lozan’daki tahsilini bitirip evine döner. Bu dönüşü ailesinden daha heyecanla bekleyen biri daha vardır. Rıza’nın kızı Yasemin... Genç kız Ahmet’e uzun zamandır platonik bir aşkla bağlıdır. Ada’daki ünlü pastanenin sahibinin oğlu Necdet ise Yasemin’in Ahmet’e olan duygularından habersizdir. Yıllardır onunla ilgili gizli hayaller kurmaktadır. Yasemin büyük sırrını yakın arkadaşı aynı zamanda Necdet’in kardeşi Lale’yle paylaşır. Lale arkadaşının hayal kırıklığına uğrama ihtimalini düşünerek onu uyarır. Ancak Yasemin aşkının gücüne inanmaktadır. Doğum günü partisine davet ettiği Ahmet’i büyük bir heyecanla bekler. Ancak onu da bir sürpriz beklemektedir

Hatırla Sevgili oyuncuları; Beren Saat, Cansel Elçin, Okan Yalabık, Engin Şenkan, Lale Mansur, Berk Hakman, Ayda Aksel, Avni Yalçın, Hüseyin Avni Danyal, Ayfer Dönmez, Feride Çetin, Umut Kurt, Laçin Ceylan

Hatırla Sevgili kanalına abone olmak için; https://bit.ly/2IqIfE7

Daha Fazla Göster
0 Yorum sort Göre Sırala

Bir sonraki

Keloğlan Masalları - 55 Bölüm İzle TRT Çocuk
09 Mar 2021
Keloğlan Masalları - 55 Bölüm İzle TRT Çocuk
kraloyun12345678910 · 0 Görüntülenme