Sende İzle
Sende İzle 11 Jan 2021
1
watermark logo

Bir sonraki

Keloğlan Masalları - 55 Bölüm İzle TRT Çocuk
09 Mar 2021
Keloğlan Masalları - 55 Bölüm İzle TRT Çocuk
kraloyun12345678910 · 0 Görüntülenme

Hatırla Sevgili 65. Bölüm

9 Görüntülenme

64.Bölüm Özeti:

Maraş katliamın ortasında kalan Işık ve Sevim, tanık oldukları vahşet karşısında ne yapacaklarını şaşırırlar. Olaylarla ilgili Maraş’a gelen Yaşar burada ilk kez Işık’la Harun arasındaki güçlü bağı hisseder.

Zeynep aylar sonra kendisine işkence yapan kişiyle hiç ummadığı bir yerde karşılaşır. Adamı sesinden tanımıştır. Şimdi sıra ondadır, intikamını alacaktır.

Abdi İpekçi’nin öldürülmesi, başta Sevim ve Işık olmak üzere hepsini çok üzer.

Necdet’in, kontrgerilla üzerinde iz sürmesi bazı kişilerin hoşuna gitmez. Güzide ve Ela’nın da pastanede olduğu bir saatte, bir adam Necdet Bey’e bir çanta getirdiğini söyleyip pastaneden ayrılır. Güzide, bir elinde Ela bir elinde Necdet’e gelen çantayla pastaneden çıkacakken korkunç bir gürültüyle bomba patlar.

Şevket ve Rıza Büyükada’da karşılıklı evlerde oturan iki eski arkadaştır. Ancak politik görüşleri onları birbirinden uzak düşürmüştür. Şevket’in oğlu Ahmet Lozan’daki tahsilini bitirip evine döner. Bu dönüşü ailesinden daha heyecanla bekleyen biri daha vardır. Rıza’nın kızı Yasemin... Genç kız Ahmet’e uzun zamandır platonik bir aşkla bağlıdır. Ada’daki ünlü pastanenin sahibinin oğlu Necdet ise Yasemin’in Ahmet’e olan duygularından habersizdir. Yıllardır onunla ilgili gizli hayaller kurmaktadır. Yasemin büyük sırrını yakın arkadaşı aynı zamanda Necdet’in kardeşi Lale’yle paylaşır. Lale arkadaşının hayal kırıklığına uğrama ihtimalini düşünerek onu uyarır. Ancak Yasemin aşkının gücüne inanmaktadır. Doğum günü partisine davet ettiği Ahmet’i büyük bir heyecanla bekler. Ancak onu da bir sürpriz beklemektedir

Hatırla Sevgili oyuncuları; Beren Saat, Cansel Elçin, Okan Yalabık, Engin Şenkan, Lale Mansur, Berk Hakman, Ayda Aksel, Avni Yalçın, Hüseyin Avni Danyal, Ayfer Dönmez, Feride Çetin, Umut Kurt, Laçin Ceylan

Hatırla Sevgili kanalına abone olmak için; https://bit.ly/2IqIfE7

Daha Fazla Göster
0 Yorum sort Göre Sırala

Bir sonraki

Keloğlan Masalları - 55 Bölüm İzle TRT Çocuk
09 Mar 2021
Keloğlan Masalları - 55 Bölüm İzle TRT Çocuk
kraloyun12345678910 · 0 Görüntülenme