Sende İzle
Sende İzle 01 Nov 2020
1
watermark logo

Bir sonraki

Ramiz Karaeski Racon sahnesi (İstanbulda beni bilmiyor)
26 Nov 2020
Ramiz Karaeski Racon sahnesi (İstanbulda beni bilmiyor)
Sende İzle · 3 Görüntülenme

İstanbulda Sevgiliyle Gidilecek Yerler

37 Görüntülenme

https://www.facebook.com/OnurOzyilmazVideolari/
https://twitter.com/OnurOzylmzVideo
https://www.instagram.com/onurozyilmazvideolari/
https://www.youtube.com/channe....l/UCdMvPf2aDcpcQmfgx

İstanbul'da Sevgiliyle Gidilecek Yerler

Büyük Ada.
Istanbulda sevgilinizle gidebileceğiniz yerlerin başında büyük ada geliyor. Sevgilinizle keyifli zaman geçireceğiniz ve yolculuğunuzun başından sonuna kadar deniz ve martıların sizinle birlikte olacağı bu gezinti romantik zaman geçirmek isteyenler için birebir. Büyük ada da vapur iskelesine iner inmez sizi birbirinden sevimli evler karşılayacak. Motorlu araç kullanmanın yasak olduğu bu yerde istanbul trafiğinden bir sürede olsa uzaklaşmak emin olun size çok iyi gelecek.
Adada yapacaklarınızın başında fayton gezintisi geliyor. Aynı zamanda bisiklet kiralayarak adanın tamamını bisikletle gezebilirsiniz. Güneşin batışını Dilburnu Tabiat Parkından sevgilinizle izlemek ve bolca fotograf çekerek bu anı ölümsüzleştirmek yine olmazsa olmazlardan biri.

Ortaköy
İstanbulda Güzel vakit geçirebileceğiniz yerlerin en önemlilerinden biri olan ortaköye vardığınızda sizi eşsiz boğaz manzarası karşılayacak.Sahilde bulunan mekanlarda kahvenizi yudumlarken eşsiz manzaranın güzelliğine güzellik katan ortaköy cami ve boğaz manzarası size huzur verecektir.

Emirgan Korusu
Rengarenk çiçeklerle dolu bir yer ve bu çiçeklerin kokusunun tutam tutam burnunuza geldiğini hayal edin. Ya da hayal etmeyin emirgan korusunu ziyaret edin. Özellikle sevgilisiyle fotograf çektirmeye bayılanların uğramadan edemediği bir yer emirgan korusu. Koru içerisinde bulunan sarı köşkte enfes bir kahvaltı yapabilirsiniz. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak geri dönmek istemeyeceksiniz.

Pierre Lotti
Fransız bir şairden ismini alan Pierre Lotti İstanbulun Eyüp ilçesinde yer alıyor. 2004 yılından itibaren buraya teleferik ile ulaşım sağlanabiliyor. Haliç in manzarasına dalıp gideceğiniz bu mekan tursitlerinde vazgeçilmez mekanlarından biri. İstanbula bu manzara ile bir kez daha aşık olacağınıza emin olabilirsiniz.

Çamlıca Tepesi
Aşıklar tepesi olarak bilinen Çamlıca tepesi eşsiz bir manzaraya sahiptir. Adeta İstanbul’u ayaklarına almışcasına. Yeşille mavinin birleştiği bu tepede bütün sıkıntılarınızı unutacak ve kendinizi inanılmaz huzurlu hissedeceksiniz.
Özellikle hafta sonları burayı ziyaret ederseniz kendinizi toplu düğün töreninde zannedebilirsiniz. Çamlıca tepesi her zaman gelin ve damatların fotograf çekimleri için vazgeçilmez bir yer olmuştur.

Gülhane Parkı
İstanbulun içinde Bolca Çiçek ve yemyeşil bir doğa düşünün. Doğayla iç içe bu mekanda yürüyüş yapmak istiyorsanız doğru adresin Gülhane Parkı olduğundan emin olabilirsiniz.

Kız Kulesi
Denizin ortasında bir kule. Neredeyse her aşk dizisine görseli kullanılan eşsiz bir manzara sahip bir yer. Şehir hemen yanıbaşınızda ama siz o şehirden tamamen bağımsız denizin ortasındasınız. Özel hikayesi nedeniyle aşkları için herşeyi göze almış ve alacak olanlar için güzel bir mekan.

Galata Kulesi
Tarihi seven çiftlerin çok güzel bir gün geçireceği mutlaka uğraması gereken yerlerin başında gelen bir yer Galata kulesi. Adeta masal kitaplarından fırlamış gibi duran bu mekan istanbulu istanbul yapan ender bir yapı. Romantik bir gün geçirmek isteyen çiftler mutlaka uğramalı. Manzarasında kendinizi hezarfen gibi uçuyor hissedebilirsiniz.

Otağtepe
Beykoz ilçesinin Kavacık semtinde bulunan Otağtepe boğaz ın eşsiz manzarasını yaşamak isteyenler için mükemel bir yer.Otağtepeye doğru esen deniz kokusunu içinize çekecek, manazaraya hayran kalacaksınız.

Daha Fazla Göster
0 Yorum sort Göre Sırala

Bir sonraki

Ramiz Karaeski Racon sahnesi (İstanbulda beni bilmiyor)
26 Nov 2020
Ramiz Karaeski Racon sahnesi (İstanbulda beni bilmiyor)
Sende İzle · 3 Görüntülenme