Sende İzle
Sende İzle 14 Oct 2020
6

Sonraki Video

Ölümcül Güzellik | Türkçe Dublaj Yabancı Aksiyon Gerilim Filmi | Full Film İzle 2020
20 Oct 2020
Ölümcül Güzellik | Türkçe Dublaj Yabancı Aksiyon Gerilim Filmi | Full Film İzle 2020
Sende İzle · 2 Görüntülenme

OBEZLERİN ÖLÜMCÜL SONU

4 Görüntülenme
Kategori Diğer

8: Laura Perez
Laura 5 yaşındayken , büyük kuzeni tarafından taciz edildi. Duygusal travma, onun şişmanlamasına oldu Yıllar boyunca ağır yiyecekler tüketmeye devam etti. Lisede ağırlık ortalamalarının üzerinde bir öğrenci oldu , yaklaşık 136 kg ağırlığındaydı. maximum ağırlığına ulaştğında ise yaklaşık 272kg idi. Maksimum kilosuna ulaşmadan önce, şişman kadınlara ilgi duyan Joey Perez'le tanıştı. İkisi evlendi ve bir süre sonra yataktağa bağımlı olan kadın , hareket etmek için çok ağırlaştı, Laura günlük işleri için bile kocasına bağımlı hale geldi.neyseki sonunda riskli bir ameliyattan başarıyla geçti ve yatağa bağımlı olmaktan kurtuldu.

7: Marla McCants
Marla McCants, 2015'te 44 yaşında bir şov olarak katıldı ve ağırlığı 800 lbs di. Gastrik bypass ameliyatı geçirdi ve neredeyse bir yıldan sonra, 500 lbs'nin altına düştü. Bununla birlikte, doktorların bile kendinden vazgeçmesine neden olan çok zor bir hasta olduğunu kanıtladı. çünkü Marla diyetine uyan bir kadın değildi.


6: Mayra Rosales
Mayra Rosales bir zamanlar hayatta kalan en ağır kadınlardan biri olarak bilinirdi. maximum ağırlığına ulaştığında 1000 libre ağırlığındaydı. Ama onu meşhur yapan şey, kendi yeğenini öldürdüğünün iddia edilmesiydi ve bu ona "yarım tonluk katil" ünvanını getirdi. İki yaşında olan yeğeni Eliseo, travmatik bir kafa travması ve nefes darlığı çekerek hastaneye kaldırıldı. Daha sonra öldü bu yüzden Mayra yarım tonluk cinayet adıyla suçlandı ve tutuklandı.


5: McGuire İkizleri
1946'da ikiz kardeşler Billy ve Benny McCrary diğer bebekler gibi normal doğdu. Fakat doğumdan kısa süre sonra hipofiz bezleri sızlamıştı ve ikisi kontrol edilemeyecek kadar kilo almalarına sebep oldu. Ebeveynleri, yiyeceklerini kesmeye ve ağırlıklarını azaltmak için ağır işlerde çalıştırdılar onları .onların büyümesi devam ediyordu On yaşındayken her biri 200 libre ağırlığındaydı. 16'da ise 600 lb'ye ulaştı. maximum ağırlıklarında ise 300 kg'dan fazla ağırlığa sahiplerdi.onlar için çizgi film karakterleri bile oluşturulmuştu öldüklerinde.

4: Carol Yager
Carol Yager iki dünya rekorunu elinde tutar; Tarihte kaydedilen en ağır kadın ve şimdiye kadarki en kısa sürede en ağırlığı kaybeden kadındır. Çocukken cinsel taciz kurbanı olan kadınDI , günlük olarak muazzam miktarda yiyecek tüketen bir yeme bozukluğu geliştirmeye başladı. maximum ağırlığına ulaştığında 540 kg ağırlığındaydı. 32 yaşındayken yatalak yaşam tarzı onu bakteriyel enfeksiyon ve zayıf bağışıklık sistemi nedeniyle selülitle muzdarip ederek hastaneye kaldırdı.


3: Manuel " Uribe Garza
yasadışı bir göçmen olarak Birleşik Devletler'e taşındıktan sonra giderek daha fazla kilo aldı. Her zaman ve her yerde, özellikle de ev ve iş arasında her zaman araba sürmekten ötürü asla egzersiz yapmadığını iddia etti, Amerikanın yerleşik yaşam biçimine dair durumu suçladı.ağırlığının zirvesinde 597 kiloydu 6 yıl boyunca yatağına sıkıştı ve en sonunda 2006'da yardım almak için televizyondan duygusal bir ses duyurdu ve "Dünyanın En çok Gülen Ağacı" adlı belgesele konu oldu.


2: Halid Bin Mohsen Shaari
22 yaşındayken beden kitle indeksi 204 olan Suudi Arabistanlı bir genç Halid Bin Mohsen Shaari ülkesinin tarihinde belgelenmiş en yüksek seviyede ağırlığa sahip olma rekorunu kırdı. Hareket yeteneği olmadığı için 2 yıldan daha uzun süre evinden çıkmasına engel oldu kiloları . Durumu, o sırada iktidardaki hükümdarın dikkatini çekti,ve Kral Abdullah. Kral Abdullah, 2013 yılında tedavi görmek üzere konunun ülkenin başkenti Riyad'a taşınmasını emretti.ve halid evinden özel bir vinç yardımıyla alınıp uçakla taşındı.


1: Jon Brower Minnoch
Jon Brower Minnoch, ağırlığı en çok 635 kg oldu . Bu rakam bir insan için kaydedilen en yüksek vücut ağırlığıdır. Ve bu sadece yakın bir tahmin, çünkü uygun bir tartım ölçeği bulunamamıştır bu adam için Jon çocukluğunun başlarında kilolu oldu ve 12 yaşına geldiğinde zaten aşırı obez hale geldi. Durumuna rağmen 36 yaşındayken evlenmeyi başardı, hatta 2 çocuk babası oldu. Bu evlilik, kocasıyla karısı arasındaki en büyük kilo farkı olan başka bir dünya rekoru kırdığı anlamına geliyordu. Karısı ağırlığı 50 kg olan normal bir kadındı.

Daha Fazla Göster
0 Yorumlar sort Göre sırala

Sonraki Video

Ölümcül Güzellik | Türkçe Dublaj Yabancı Aksiyon Gerilim Filmi | Full Film İzle 2020
20 Oct 2020
Ölümcül Güzellik | Türkçe Dublaj Yabancı Aksiyon Gerilim Filmi | Full Film İzle 2020
Sende İzle · 2 Görüntülenme