Sende İzle
Sende İzle 01 Dec 2020
1
watermark logo

Bir sonraki

Sol Yanım | Sen Nasıl Bir Adamsın?
11 Jan 2021
Sol Yanım | Sen Nasıl Bir Adamsın?
Sende İzle · 10 Görüntülenme

PTT AVM ücretsiz maske nasıl alınır? 2 dakikada biten işlem!

21 Görüntülenme

#evdekal #coronavirüs
Haber linki: https://shiftdelete.net/ptt-ta....rafindan-ucretsiz-ma

** Video yayınlanmasının ardından işlemlerin kısa bir süre içerisinde e-Devlet'e taşınacağı belirtildi. Bu süre içerisinde gerekli adresi takipte kalarak işleminizi yapabilirsiniz. Sağlıcakla kalın!
Gerekli adres: https://maske.epttavm.com

Corona virüsü engelleme kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından ücretsiz maske satın alımıyla alakalı paylaşımda bulundu. Geçtiğimiz hafta toplu ulaşıma binen kişiler için maske takma zorunluluğu getirilmişti. Yeni uygulama ile PTT ücretsiz maske dağıtmaya karar verdi. Peki ücretsiz maske nasıl alınır? Detaylar haberimizde.

PTT tarafından verilen ücretsiz maske nasıl alınır?

Sosyal medya hesabından attığı gönderi ile birlikte Ekrem İmamoğlu, PTT tarafından ücretsiz maske dağıtımına başvurulacağını açıkladı. Böylece maske temin edemeyen vatandaşlar için ücretsiz bir şekilde ePTTAVM üzerinden maske temin edilebilecek. Virüsün yayılımını engellemek ve dışarı çıkmak zorunda kalan kişilerin hasta olmasını engellemek amacıyla ücretsiz maske dağıtımına başlanacak. Biz de sizler için bu videoda anlatımlı olarak ücretsiz maske alma işlemi nasıl yapılır gösterdik.

Birçok şehirde geçtiğimiz hafta toplu taşımalarda maske kullanımı kuralı getirilmişti. Başta Ankara ve İstanbul Büyükşehir Belediyeleri olmak üzere, virüsün yayılımını engellemek amacıyla vatandaşların maske kullanması istenmişti. Başvuru yapan her vatandaşın, her hafta bir paket sipariş verme hakkı mevcut. Her paketin içerisinde 5 adet maske bulunurken, başka aile üyeleri için de başvuruda bulunabilirsiniz.


Uygulanan sokağa çıkma yasağı doğrultusunda, maske başvurusunu 20 yaş altı ve 65 yaş üstü kişiler yapamıyor.Teknoloji videoları ve teknolojiye dair her şey için kanalımıza ABONE Olun ►►https://goo.gl/ylUFmZ

Tüm İnceleme videolarımızı buradan izleyebilirsiniz
►► https://goo.gl/IIKYIK

ShiftDelete.Net‘i tüm sosyal ağlarda takip edin ;

Instagram ►► https://goo.gl/r4AJDv
Facebook ►► https://goo.gl/k1D1JL
Twitter ►►https://goo.gl/vTwhws
Google+ ►► https://goo.gl/6jRF18

ShiftDelete.Net YouTube hesabı, Türkiye'nin en büyük teknoloji sitesinin video kanalıdır.

ShiftDelete.Net ile en yeni teknoloji haberlerine, videolu olarak ulaşabileceksiniz.

Daha Fazla Göster
0 Yorum sort Göre Sırala

Bir sonraki

Sol Yanım | Sen Nasıl Bir Adamsın?
11 Jan 2021
Sol Yanım | Sen Nasıl Bir Adamsın?
Sende İzle · 10 Görüntülenme